کاهش قیمت دلار و ثبات نرخ انواع سکه ‌

اخبار بازار ایران – دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۱ هزار و ۷۳۳ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۹۳۹ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۲۹۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۷۲۹ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۵۸۹ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۳۶۳ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار تومان معامله شد؛ در جریان معاملات امروز دلار با کاهش ۱۵۰ تومانی ‌مواجه شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز به نرخ ۲۵ میلیون و ۴۱۲ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۸ میلیون و ۷۶۴ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۱۸ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با افزایش ۵ صدم درصدی، ۲۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا