نمی توان منکر عملکرد درخشان بانک شهر طی سال های اخیر شد

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر علی صفری با بیان اینکه به هیچ عنوان نمی توان منکر عملکرد موفق بانک شهر طی سالیان اخیر چه در شبکه بانکی و ارایه خدمات به روز به مشتریان و چه در ارایه تسهیلات به مدیریت شهری کلان شهرها شد، افزود:این بانک در سال هایی که شهرداری های شهرهای مختلف با رکود ساخت و ساز در شهرهای خود مواجه بودند؛تکیه گاهی محکم در حمایت از اجرای پروژه های عمرانی توسط مدیریت شهرها بود.
وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه از سال ۱۳۹۳ تاکنون در دوران رکود اقتصادی به سر می بریم، اما شهرداری های کشور با عاملیت بانک شهر توانسته ،بسیاری از پروژه های شهری را در موعد مقرر افتتاح کند. وی با اشاره به اینکه بانک شهر فرصت مغتنمی برای پیمانکاران شهرداری ها برای مشارکت در پروژه‌های شهرها فراهم کرد، تصریح کرد: اهمیت بانک شهر به عنوان یک بانک حامی شهروندان باید مورد توجه قرار گیرد.
شهردار قزوین با تاکید بر اینکه در ۳ سال گذشته اقدامات شایسته ای در رابطه با توسعه و رونق خدمات در بسیاری از شهرها بواسطه حمایت های بانک شهر انجام شده است،ادامه داد: این بانک با هدف کمک‌رسانی به زیربناهای شهری تاسیس شده و اگر کمکی به شهرداری ها می‌شود برای رفاه و آسایش مردم شهر است؛ لذا همکاری ها می بایست ادامه داشته باشد. وی افزود: شهرداری قزوین نیز مانند شهرداری تهران و سایر شهرداری‌های کلانشهرها، تعامل مناسبی با بانک شهر داشته و خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا