ایرانسل حامی ششمین نمایشگاه کار ایران

اخبار بازار ایران – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با حضور در ششمین نمایشگاه کار ایران که از ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می‌شود و حمایت از آن، در فراهم کردن فرصت گفت‌وگوی بی‌واسطه بین کارجویان با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام ایرانسل و سایر سازمان‌های بزرگ، مشارکت می‌کند.

در ششمین نمایشگاه کار ایران، سازمان‌های شرکت‌کننده موقعیت‌های شغلی مختلف را ارائه و کارجو با مراجعه به نمایشگاه، علاوه بر کسب اطلاعات درباره شرکت‌ها و ارسال رزومه، با نمایندگان هر سازمان به طور مستقیم گفت‌وگو می‌کنند. از جمله نتایج برگزاری این رویداد برای سازمان‌ها، ارتقای برند کارفرمایی و تأمین نیرو‌ی متخصص است. ایرانسل نیز به عنوان اولین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج، با رویکرد اثرگذاری ماندگار در دنیای دیجیتال، به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود، در این نمایشگاه حضور دارد.

ایرانسل که در دوره قبلی نمایشگاه کار ایران، به عنوان یکی از سه برند کارفرمایی برتر از نگاه مخاطبان نمایشگاه انتخاب شد، در این نمایشگاه نیز با برگزاری دو کارگاه تخصصی با عناوین «Job Hunting Guide» توسط تیم شرکای تجاری منابع انسانی و «داستان یک تجربه (تجربه کارکنان به عنوان سرمایه یک سازمان)» توسط تیم تجربه و تعلق خاطر کارکنان ایرانسل، علاقه‌مندان به مفاهیم منابع انسانی را با تجارب اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در این حوزه آشنا می‌کند.

ایرانسل به عنوان یکی از حامیان اصلی ششمین نمایشگاه کار ایران، از ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در محل سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد در غرفه ۳۹ سالن A، از ساعت ۱۰ تا ۱۸، میزبان کارجویان، متخصصان و فعالان این حوزه است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا