مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد :

نصب و راه اندازی سافت سوییچ با ظرفیت ۱۳۰هزار پورت در کردستان

دکتر آزاد حکمت از نصب و راه اندازی سافت سوییچ با ظرفیت ۱۳۰هزار پورت در کردستان خبر دادوگفت : این سوییچ داخلی بوده و با تلاش کارکنان مخابرات منطقه کردستان به بهره برداری رسیده است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، دکتر حکمت با اعلام اینکه، حمایت از تولیدات داخلی و با کیفیت یک اصل مهم درجهت تحقق اقتصاد مقاومتی و رشد شاخص های اقتصادی کشور محسوب می شود افزود: مخابرات منطقه کردستان همواره در خرید تجهیزات مخابراتی این مهم را مورد توجه قرار می دهد.
وی با بیان برخی از مزایای این سافت سوییچ اعلام کرد: جهت ارتباط این سامانه با سامانه های موجود در شبکه انواع پروتکل های ارتباطی آزمایش و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
دکتر حکمت با اشاره به اینکه با نصب و راه اندازی این تکنولوژی نوین، ارتباط تعدادی از سیستمهای دسترسی منصوبه در شبکه استان از این طریق برقرار شده است خاطر نشان کرد: بسترهای لازم برای اجرای NGN و IMS فراهم شده است.
مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد:با بهره برداری از سافت سوییچ مزبور امکان ارایه سرویس های FTTHوSIP PHONE فراهم شده است که از این بستر، جدیدترین سرویس مخابراتی دنیا به مشتریان واگذار شده است.