مدل ویژه «آیفون ایکس» برای علاقمندان به خودروهای «بِنتلی» (+عکس)

موبنا – ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که دو برند مختلف در دو زمینه متفاوت را دوست داشته باشید و به عنوان مثال به یک مدل ویژه گوشی هوشمند و یک برند خاص اتومبیل علاقمند باشید. در این میان اگر امکانی وجود داشته باشد محصولی با تلفیق دو برند یاد شده در اختیار شما قرار گیرد چه کار خواهید کرد؟ کارشناسان از ساخت مدل ویژه‌ای از گوشی هوشمند «آیفون ایکس» مخصوص اتومبیل‌های «بِنتلی» خبر دادند.

iPhone X Bentley Edition 3

این مدل به صورت کاملا محدود تولید می‌شود و در مجموع قرار است فقط ۱۰۰ عدد از این گوشی هوشمند به تولید برسد که همه آنها شماره‌گذاری شده‌اند و به عنوان مثال تصاویری که در این خبر مشاهده می‌کنید مربوط به گوشی شماره ۱۹ است.

iPhone X Bentley Edition 2

بدنه این «آیفون ایکس» از جنس طلای ۱۸ عیار ساخته شده است و البته بخش پشت بدنه مانند مدل‌های معمول یک لایه شیشه است. روی این لایه شیشه‌ای آرم شرکت بریتانیایی خودروسازی «بنتلی» حک شده است و لوگوی شرکت اپل دیده نمی‌شود.

iPhone X Bentley Edition 4

هنوز قیمت نهایی این محصول اعلام نشده است، ولی از آنجایی که تنها ۱۰۰ دستگاه از این گوشی هوشمند منحصر به‌فرد وارد بازار می‌شود از هم اکنون می‌توان پیش‌بینی کرد که این گوشی تا چه اندازه گران قیمت باشد. سایت اینترنتی «گلدن اِیس» این گوشی را هم اکنون پیش‌فروش می‌کند و البته پیش‌بینی شده است در فاصله زمانی کوتاه تمامی آنها به فروش برسند.

شرکت سازنده تصمیم دارد در آینده نزدیک مدل‌های دیگر «آیفون ایکس» متناسب با صاحبان دیگر خودروهای لوکس را هم به تولید برساند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا