تأکید مهندس صدری بر تعامل روزافزون اپراتورهای ارتباطی کشور

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری در این دیدار صمیمانه که امروز یکشنبه یکم بهمن‌ماه با همکاران سابق ایشان در شرکت رایتل برگزار شد، ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد: اکنون‌که شرکت رایتل را ترک کرده‌ایم وضعیت توسعه و سوددهی شرکت نسبت به چهار سال گذشته در وضعیت بسیار بهتری قرار دارد.
وی افزود: این توسعه نتیجه زحمات تمام کارکنان و مدیران شرکت رایتل در سالهای گذشته بود که منجر به پیشرفت شرکت رایتل شده است.
دکتر پاکروان رئیس هیات مدیره شرکت رایتل نیز با اشاره به تلاش بی‌وقفه تیم مدیریتی مهندس صدری در شرکت رایتل گفت: رایتل نسبت به دو اپراتور دیگر جوان‌تر بوده و شرایط رقابتی دشوارتری را تجربه کرده است.
وی افزود: امیدواریم حضور مهندس صدری در شرکت مخابرات ایران آغازگر دور جدیدی از همکاری‌های دو اپراتور مهم کشور باشد.
ساسان جباری عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نیز در این دیدار با اشاره به دوران فعالیت در شرکت رایتل گفت: جوان‌گرایی نیروها در عین هدایت و راهبری پرسنل و همچنین تکیه‌بر ظرفیت‌های کارشناسی از مهم‌ترین رویکردهای مدیران در شرکت رایتل بود.
جباری همچنین اضافه کرد قطعاً تجارب موفق رایتل در نمایی برجسته‌تر در شرکت مخابرات ایران نیز ادامه و تعالی پیدا خواهد کرد.
در ادامه این نشست صمیمانه مدیران ارشد شرکت رایتل دیدگاه‌ها و نظرات خود را درباره تجربیات دوران همکاری در رایتل و همچنین نحوه همکاری دو اپراتور ارتباطی کشور مطرح کردند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا