اپل به شکل اتفاقی نام آیفون 7 و 7 پلاس را پیش از رونمایی تایید کرد

موبنا – اما در حالی که تنها چند ساعت تا معرفی آیفون های جدید اپل فاصله داریم، این شرکت به صورت اتفاقی نام دو تلفن هوشمند جدید را فاش کرده است.

مبنای این خبر گزارش یکی از کاربران است که روی وبسایت هنگ کنگ اپل، نام آیفون های 7 و 7 پلاس را بین محصولاتی که از هدفون های این شرکت پشتیبانی می کنند مشاهده کرده است.

هرچند پس از رفرش کردن صفحه نام این دو محصول از وب سایت سازنده حذف شده، اما کاربر مذکور پیش از آن موفق شده یک اسکرین شات تهیه و روی اینترنت منتشر نماید.

iphone-headphones

البته باید توجه داشت که همواره احتمال دارد شایعات پیش از معرفی هر محصول ساختگی باشند، اما با توجه به اینکه آیفون های جدید امشب معرفی می شوند، دور از انتظار نیست که اپل در حال بروزرسانی و آماده سازی وب سایت خود برای اضافه کردن این دو محصول تازه باشد.

در نهایت بد نیست اشاره کنیم که درشایعات پیشین اشاره شده بود اپل قصد دارد در آیفون های بعدی جک 3.5 میلی متری را کنار گذاشته و درگاه لایتنینگ، یا فناوری بیسیم اختصاصی خود را برای اتصال هدفون مورد استفاده قرار دهد.

اما حتی با اتفاقی که روی سایت هنگ کنگ این شرکت رخ داده باز هم جزئیاتی در این زمینه فاش نمی شود و لازم است برای روشن شدن حقیقت، چند ساعت باقی مانده تا رونمایی رسمی را منتظر بمانیم.

 منبع: دیجیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا