برنامه‌های تیم ملی فوتبال تا دیدار مقابل ژاپن

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران پس از هفته‌ هفتم لیگ برتر که در تاریخ سوم مهر ماه سال جاری به اتمام می‌رسد، اردوی خود را دو روز بعد یعنی پنجم مهر ماه آغاز خواهد کرد.

بر اساس برنامه قرار است ملی‌پوشان ششم مهر ماه به دوبی سفر کنند تا اردوی یک هفته‌ای در این شهر داشته باشند. شنیده‌ها حاکی از این است که احتمالا تیم ‌ملی یازدهم مهر ماه سال جاری دیداری را مقابل تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل کویت در دوبی برگزار کند.

پس از پایان اردوی امارات، تیم ‌ملی دوبی را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد تا شانزدهم مهر ماه در ر‌قا‌بت‌های مرحله مقدماتی جا‌م جها‌نی 2018 روسیه به مصاف عمان برود.

تیم ‌ملی هفدهم مهر ماه به ایران باز خواهد گشت تا بیست و یکم این ماه به مصاف تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ژاپن در آزادی برود؛ دیداری دوستانه که انجام آن قطعی شده است.

اردوی بعدی تیم ‌ملی نیز پس از پایان هفته‌ یازدهم لیگ برتر و به احتمال فراوان از دهم آبان آغاز خواهد شد تا تیم ‌ملی در فاصله‌ای دو هفته‌ای در تاریخ 21 و 26 آبان ماه سال جاری در ر‌قا‌بت‌های مرحله انتخابی جا‌م جها‌نی 2018 روسیه به مصاف تیم‌های ملی فو‌تبا‌ل ترکمنستان و گوام برود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا