اوسانی : صبا بعد از تعطیلات دیدن دارد

محمد اوسانی با گل زدن برابر راه آهن ، اولین مهاجم گلزن تیم علی دایی بوده است.

محمد اوسانی در گفت و گو با ” ورزش سه ” درباره بازی برابر راه آهن گفت : بازی با راه آهن رو خوب آغاز نکردیم. تیم راه آهن نیمه اول را بهتر از ما شروع کرد و توانست نیمه اول رو به نفع خودش تمام کند اما رفته رفته ما بهتر شدیم و توانستیم بازی را به دست بگیریم اما متاسفانه نتوانستیم گل های خورده روبه طور کامل جبران کنیم.

مهاجم اندیمشکی صبای قم در مورد اولین گلش برای صبا در فصل جدید لیگ برتر گفت : خوشحالم که توانستم برای تیمم گل بزنم و ناراحتم که تاثیری در نتیجه نداشت.امیدوارم بتوانم در تمرینات بیش تر تلاش کنم و از تجربه ی بازیکنانمان که تجربه ی بالایی دارند ، استفاده بیش تری انجام دهم و بتوانم راه موفقیت را بهتر طی کنم
اوسانی در مورد نبردن تیمشان در چهار بازی اول لیگ برتر به ” ورزش سه ” گفت : بازی های اول لیگ رو خوب شروع نکردیم که تنها دلیلش دیر جمع شدن تیم و هماهنگ نبودن کامل بازیکنان تیممان می تواند باشد. این بازی نسبت به بازیهای قبل بهتر بودیم که نوید رو به رشد بودن تیم رو میدهد و همانطور که آقای دایی گفته اند تیم صبا بعد از تعطیلات دیدن دارد.انشاءالله که روزهای خوبمان به زودی از راه می رسد و میتوانیم نشان بدهیم که ما هم تیم مدعی هستیم.