افتتاح سایت‌های ارتباطی ایرانسل در نیشابور به مناسبت دهه فجر

اخبار بازار ایران – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ و در آیین افتتاح پروژه‌های شهرداری نیشابور به مناسبت دهه فجر با حضور دکتر هاجر چنارانی نماینده نیشابور، فیروزه، زبرخان و میانجلگه در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمد شمسایی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال شرق، مهدی دونده معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور، دکتر علی دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری‌اطلاعات خراسان رضوی، دکتر سید حسن میرفانی شهردار نیشابور، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر نیشابور و مدیران منطقه‌ای و استانی، در محل معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور، از ۹ سایت جدید ارتباطی ایرانسل در شهر نیشابور، بهره‌برداری شد.

در جریان این پروژه و علاوه بر افتتاح ۹ سایت جدید، تکنولوژی ۱۲ سایت ارتقاء و در مجموع اعتباری بالغ بر ۶۶۰ میلیارد ریال به آن اختصاص داده شده است.

ایرانسل همچنین در روز ۱۲ بهمن، به مناسبت ۴۵ سالگی دهه فجر انقلاب اسلامی، تعداد سایت‌های 5G خود را به عدد ۸۴۵ رساند. بهره‌برداری از دو سایت ارتباطی در شهرستان‌های بهار و کبودرآهنگ استان همدان و افتتاح سایت 5G ایرانسل در یزد توسط وزیر ارتباطات در روز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲، از دیگر اقدام‌های ایرانسل با هدف توسعه شبکه ارتباطی کشور، در ایام دهه فجر ۱۴۰۲ بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا