برای نخستین بار در زندگی خود روبات بسازید

موبنا – آیا شما هم از دوران کودکی رویای ساخت یک ابزار الکترونیکی را در سر می‌پروراندید؟ اگر تمایل دارید ابزار الکترونیکی مورد نظر خود را اختراع کنید یا حتی یک روبات بسازید، مجموعه کامل «آردوئینو استارتر کیت» این امکان را برای همه فراهم کرده است. این مجموعه که در اصل شش دوره کیت الکترونیکی استارتر را شامل می‌شود ۹۰ دلار قیمت دارد و می‌تواند امکانات فراوانی را در اختیار شما بگذارد.

اگر تاکنون با مدارهای الکترونیکی و نرم‌افزارهای مربوط به آن کار نکرده‌اید نگران نباشید. این مجموعه کیت‌های الکترونیکی برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که تمایل دارند با این فضا آشنا شوند و برای نخستین بار در عرصه دنیای محصولات الکترونیکی گام بردارند. زمانی که شما اصول اولیه را فرا گرفتید، به راحتی می‌توانید در دوره‌های پیشرفته‌تر هم حاضر شوید و در نهایت یک روبات هوشمند چرخدار با قابلیت حرکت کردن را تولید کنید.

arduino courses 1

این نخستین باری است که مجموعه کیت‌های الکترونیکی به همراه دوره‌های آموزشی آنلاین و لوح فشرده برای افرادی ارایه می‌شود که هیچ علمی از این عرصه ندارند و قرار است به صورت آزمون و خطا کار کردن با آنها را یاد بگیرند.

این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده است که به کمک آن می‌توانید ماشین‌های الکترونیکی و هوشمند مورد نظر را تحت کنترل برنامه تولید کنید یا حتی ابزاری بسازید که بتواند به صورت آنلاین شما را در جریان آخرین وضعیت آب و هوا قرار دهد. مجموعه «آردوئینو استارتر کیت» بخش‌های مختلف از جمله چراغ‌های ال‌ای‌دی، انواع حسگرها، ابزارهای داخلی و … را شامل می‌شود و البته توجه داشته باشید همه این امکانات برای آن دسته از افرادی در نظر گرفته شده است که قصد دارند برای نخستین بار کیت‌های الکترونیکی را به یکدیگر متصل کنند و در نهایت روبات بسازند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا