دوچرخه‌سواری هوشمند با اسپیدفورس (+عکس)

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – رایانه دوچرخه سواری هوشمند اسپیدفورس با فناوری های پیشرفته داخلی خود از طریق ردیابی جریان دوچرخه سواری و هدایت دوچرخه سوار در مسیر تجربه سواری با این وسیله را به سطح جدیدی ارتقا می دهد.

SpeedForce 3

اسپیدفورس دستگاه پیشرفته و هوشمندی است که در دو مدل MTB و Road برای دوچرخه های مختلف عرضه می شود. هر دو مدل از طراحی ظاهری ساده و کارآمد سود می برند و بدنه جمع و جور و سفارشی آنها امکان قرارگیری در مرکز فرمان دوچرخه را فراهم می کند. اسپیدفورس از استاندارد ضد آب IPX6 پشتیبانی می کند و از این رو در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است.

SpeedForce 1

اسپیدفورس با حسگرهایی برای پدال و چرخ همراهی می شود که به طور دقیق جریان دوچرخه سواری کاربر را ردیابی می کنند و جمع آوری داده های سواری از جمله سرعت، زمان، مسافت، شتاب و ارتفاع را امکان‌پذیر می کنند. یک بند کنترل کننده ضربان قلب نیز به صورت اختیاری قابل خرید است که ردیابی ضربان قلب را بر عهده دارد.

SpeedForce 0

تمام داده های جمع آوری شده با استفاده از فناوری بلوتوث به گوشی هوشمند کاربر ارسال می شوند و از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی قابل مشاهده هستند. افزون بر این، ویژگی مربیگری همزمان پیشنهادهایی را بر اساس شرایط سواری ارائه می کند و از این رو کمک حال برطرف کردن هرگونه عادت بد در دوچرخه سواری است.

6qw197k9 1

اسپیدفورس به جی‌پی‌اس داخلی نیز مجهز شده که با جی‌پی‌اس گوشی هوشمند کاربر همگام سازی می شود و نمایشگر ۱.۶ × ۱.۶ اینچی آن با وضوح ۳۲۰ × ۳۲۰ پیکسل می تواند وی را در طول مسیر هدایت کند. همچنین این ابزار هوشمند به یک چراغ ۱۵۰ لومن یکپارچه شده مجهز است که فاصله ای تا بیش از نه متر را پیش روی دوچرخه سوار روشن می سازد. باتری قابل شارژ اسپیدفورس با یک بار شارژ کامل تا ۴۰ ساعت قابل استفاده است. برای خرید این رایانه دوچرخه سواری هوشمند باید هزینه ای ۱۴۹ دلاری را بپردازید.

6qw197k9

image.php

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا