آلتیمت ادیشن؛ لندرور ۱۷۰ اسب بخاری (+عکس)

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – مرکز تیونیگ اِربن تراک به صورت اختصاصی در زمینه ارتقا خودروهای لندرور فعالیت می کند. در یکی از جدیدترین پروژه های اربن تراک، ارتقا لندرور دیفندر یکی از بهترین خودروهای خارج جاده ای حال حاضر در دستور کار این مرکز قرار گرفته و نتیجه نهایی محصولی باشکوه و جذاب به نام لندرور دیفندر آلتیمت ادیشن شده است.

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 1

برنامه ارتقا لندرور دیفندر از نمای خارجی با به کارگیری جلو پنجره جدید، چراغ های جدید و درپوش پیشرانه جدید آغاز شده است. رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی پنج پره به رنگ سیاه که با تایرهای بی‌اف گودریچ احاطه شده اند بر زیبایی نمای خارجی این خودرو توانمند می افزایند.

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 2

پیشرانه ۲.۲ لیتری توربو دیزل دیفندر با برخی بهینه سازی ها اکنون توانایی تولید ۱۷۰ اسب بخار نیرو و ۳۵۴ پوندفوت گشتاور را دارد. همچنین کیت فیلتر هوا جدید، سامانه اگزوز فولاد ضد زنگ جدید و اینترکولر ارتقا یافته در دیفندر آلتیمت ادیشن به کار گرفته شده اند.

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 3

در داخل این خودرو صندلی های اسپرت ریکارو با پوشش چرم ناپا و آلکانترا به همراه کف پوش های سفارشی، فرمان با روکش چرم و استفاده از آلومینیوم در داشبورد خودنمایی می کنند. سیستم رهیاب ماهواره ای و سیستم صوتی جدید آلپین نیز از دیگر امکانات داخلی لندرور دیفندر آلتیمت ادیشن هستند.

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 5

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 6

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 7

Land Rover Defender Ultimate Edition by Urban Truck 8

urban truck land rover ultimate edition 12

urban truck land rover ultimate edition 14

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا