پیشتازان بازار تلفن همراه را بشناسید؛ وقتی آنر حرف اول و آخر را می‌زند

موبنا – برند آنر و هوآوی دو برند مستقل گوشی هوشمند از گروه هوآوی در حال حاضر شانه به شانه یکدیگر در حال پیشروی در بازارهای جهانی هستند و به این ترتیب برای نخستین بار در طول هفت سال گذشته توانسته‌اند جایگاه برند اپل را که همیشه بین مقام اول و دوم فروش گوشی هوشمند قرار داشت از آن خود کنند و با فروش شگفت‌انگیز آنر، مقام دوم فروش گوشی‌های هوشمند را از آن خود کنند.
به گزارش شرکت بین‌المللی داده‌ها (IDC)، سهم اپل از بازار موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ معادل ۱۲.۱% بوده در حالی که سهم گروه هوآوی ۱۵.۸% است. هوآوی توانسته است با افزایش ۱۵.۷ میلیون واحدی فروش در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ نسبت به سه ماهه مشابه در سال ۲۰۱۷ سهم خود را از این بازار حدودا ۴۱% افزایش دهد.
در این گزارش صراحتا آمده است که برند آنر، دلیل اصلی رشد غول تجاری چینی یعنی هوآوی بوده است که به تنهایی توانسته دو سوم فروش هوآوی را در این فصل از آن خود کرده و بیش از ۴ میلیون گوشی هوشمند خارج از چین به فروش برساند.
آنر (honor) در کنار هوآوی، برندی مستقل از مجموعه شرکت فناوری هواوی است که دفتر مرکزی آن در شهر شنژن چین واقع قرار دارد به گفته مدیران هوآوی هدف از تاسیس آن تمرکز بر نسل جوان بوده است. هدفگذاری صحیحی که توانسته برند آنر را به کسب جایگاه محکم و بالایی سوق دهد.
سبد محصولات آنر شامل گوشی‌های موبایل و تبلت و گجت‌های پوشیدنی با تمرکز بر بازی و بیشتر مختص نسل جوان است.
آنر که با گوشی هوشمند Honor 3c به طور رسمی کار خود را در سال ۲۰۱۴ شروع کرد، در آغاز کار تنها فروش اینترنتی و آنلاین را هدف قرار داده بود اما با بالارفتن تقاضا، اکنون این برند جایگاه ویژه‌ای در بازارهای جهانی پیدا کرده و در  ۷۴ کشور جهان از جمله اروپا و آمریکا به صورت حضوری به فروش می‌رسد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا