بازارچه

با QLED سامسونگ از تماشای مسابقات لذت ببرید

موبنا – فوتبال هم از جمله ورزش‌هایی است که انبوهی از تماشاگران را کنار هم می‌نشاند، ورزشی که علاقه به آن مرز، طبقه اجتماعی و ملیت نمی‌شناسد و بخش اعظم این هواداران از پشت صفحه تلویزیون بازی تیم‌هایشان را تماشا کرده و برایش هورا می‌کشند. به این شکل است که علاقه به یک تیم می‌تواند افرادی از گروه‌های مختلف را #نزدیک-تر-از-همیشه در کنار هم جمع‌ کند.

رویای آنکه همه این علاقه‌مندان بتوانند هیجان بازی را همانند تماشاچیان کنار زمین تجربه کنند، اکنون با سری جدید تلویزیون‌های QLED سامسونگ تحقق پیدا کرده است. حالا شما می‌توانید اتاق نشیمن‌ خانه‌تان را به استادیوم تبدیل کرده و مسابقات فوتبال یا هر ورزش دیگری را با همان هیجان کنار زمین تجربه کنید. اندازه ۵۵ ، ۶۵ و۷۵ اینچی این محصولات هم تضمین‌ می‌کند که تجربه‌ای رنگی‌تر و فراگیرتر از همیشه از تماشای مسابقات داشته باشید.

 

 

 

یک تجربه واقعا فراگیر

همه تلویزیون‌های QLED تصویری واقعا فراگیر را تولید می‌کنند که با کمک موتور پردازشگر Q این محصولات، تمامی مشکلات معمول در دیگر تلویزیون‌های بزرگ مثل نویز یا پریدن تصویر هم در آن رفع شده است. همین قابلیت باعث می‌شود این تلویزیون‌های سامسونگ در مقایسه با دیگر تلویزیون‌های بزرگ، کیفیت تصویر برتری داشته باشند و حرکت‌های تند مسابقه در زمان به ثمر رسیدن یک گل هم کاملا روان و واقعی به بیننده نشان داده شود.

 

photo 2018 05 19 08 43 12

کیفیت تصویر بی‌نظیر

تمایز واقعی تلویزیون‌های QLED سری ۲۰۱۸ با هر تلویزیون دیگری در بهره مندی آن از فناوری منحصربه‌فرد کوانتوم دات است که امکان نمایش ۶۴ برابر طیف رنگ بیشتر را نسبت به تلویزیون های معمولی فراهم می‌کند. در کنار این، رزولوشن تصویر ۴K واقعی در این تلویزیون تنها از سه رنگ اصلی RGB یعنی سبز، قرمز و آبی استفاده می‌کند و برخلاف برخی از تلویزیون های موجود در بازار که تحت عنوان WRGB یا تلویزیون ۴ پیکسلی ارائه می‌شوند فاقد پیکسل اضافی W یا سفید است. این ویژگی‌ها در کنار قابلیت پنل ضد انعکاس نور(فوق مشکی) تلویزیون QLED را به کلکسیونی از قابلیت های منحصربه‌فرد تبدیل کرده است.

به همه این ویژگی‌های جذاب، روشنایی ۱۵۰۰ نیت (Nit) را هم اضافه کنید. همانطور که احتمالا می دانید واحد سنجش روشنایی در صنعت تلویزیون نیت (Nit) هست که معادل روشنایی ایجاد شده توسط یک شمع روشن می باشد. این یعنی قابلیت نمایش کوچکترین جزئیات تصویر  در روشن ترین و تاریکترین تصاویر که باعث می‌شود تماشای مسابقات ورزشی برای شما لذتبخش‌تر از همیشه باشد.

photo 2018 05 19 08 43 14

طراحی زیبا

چه برروی میز چه به صورت نصب دیواری، تلویزیون QLED سامسونگ بی‌نظیر به چشم می‌آید. دلیل این موضوع هم ساده است، ویژگی‌های منحصربه‌فرد به کاررفته در طراحی این تلویزیون باعث می‌شود تا بتوانید بی‌شباهت به سایر تلویزیون‌ها، تلویزیون باریک و بدون قاب QLED را همچون یک قاب عکس مماس بر دیوار نصب نمایید و به جای اتصال چندین و چند کابل از دستگاه‌های جانبی تنها یک کابل نامرئی ۲ میلی‌متری را به آن متصل کنید. این یعنی آن شلوغی سیم‌های اطراف تلویزیون از بین رفته و تنها چیزی که شما می‌بینید تصویر مسابقه تیم محبوب‌تان است.

فصل مسابقات ورزشی که همه منتظرش بودیم نزدیک است. وقت آن است که همه کنار هم تیم محبوب‌مان را تشویق و پیروزی‌اش را تماشا کنیم و چه بهتر که همه این کارها را در اتاق راحت خانه خودمان انجام دهیم!

photo 2018 05 19 08 43 16

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا