تدوین استراتژی مشارکتی برای نمایندگی‌ها با هدف بهبود فضای کسب و کار

موبنا – اردشیر امینی در دیدار با رؤسای انجمن‌های صنفی نمایندگی‌های سایپا، با تاکید بر ضرورت تغییر نگرش نسبت به واحد امور مشتریان در سازمان و شبکه نمایندگی‌ها، گفت: در حوزه امور مشتریان، مدیران باید از پاسخگویی و اثربخشی این واحد اطمینان داشته باشند تا این واحد به سپری محافظ در برابر مشتریان ناراضی محسوب نشود.

قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما در حوزه خدمات این است که پیش از بروز و گسترش مشکل، آن را ریشه‌یابی و رفع کنیم و پیش از آنکه مشتری برای رفع مشکلاتش به ما مراجعه کند، ما از نظرات و مشکلات مشتریان مطلع شویم و در جهت رفع آن گام برداریم.

مدیرعامل سایپایدک تصریح کرد: درک خواسته‌های مشتری، امروزه یکی از عوامل قدرت بخشیدن به سازمانهاست و سازمانهایی که نتوانند به این مرتبه از رفتار با مشتری دست یابند، خود به خود از چرخه رقابت حذف خواهند شد.

امینی بر پایبندی به اجرای تمامی ارکان مرامنامه شبکه نمایندگی‌ها تاکید کرد و گفت: برای برآورده کردن انتظارات مشتریان استفاده از تمام ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود در نمایندگی‌ها در راستای افزایش رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات ضروری است.

وی ادامه داد: در سیاست‌های جدید سایپایدک، ایجاد هم افزایی و مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها یک مزیت مطلق برای سازمان به شمار می‌رود و انتظار داریم در این رویکرد، به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به اهمیت نظرات مشتری در حوزه تولید و خدمات، یادآور شد: باید با تغییر نگاه و تقویت بعضی از حوزه‌های کاری و نیز انجام اقدامات اصلاحی و بهبودها، حوزه خدمات پس از فروش را به حوزه‌ای سودآور تبدیل کنیم و با تدوین طرح‌های جدید در حوزه خدمات، نوآوری و تحول را در این عرصه پایدار و نهادینه کنیم.

وی با بیان اینکه خدمت به مشتری و اهمیت دادن به آن از عوامل موثر در موفقیت به شمار می‌رود،‌ افزود: علاوه بر این موارد، ارائه خدمات با کیفیت، کلید موفقیت در خدمات پس از فروش است و همه ما ناچاریم برای افزایش سهم بازار و بالا بردن رضایت مشتری، این سه عامل را در برنامه‌ریزی‌های خود مد نظر قرار دهیم.
در این نشست، انجمن‌های صنفی نمایندگی‌ها متعهد شدند که با پشتیبانی سایپایدک تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان و تحقق اهداف گروه خودروسازی سایپا به کار گیرند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا