تجربه عکاسی فوق العاده با گوشی Huawei P Smart

موبنا – این چهار شاخصه دوربین این گوشی هواوی شامل موارد زیر است:

  • تشخیص جزئیات چهره
  • تشخیص جنسیت سوژه
  • ده سطح بهبود کیفیت پوست سوژه
  • درک شرایط محیطی

 

چهار شاخصه فوق به Huawei P Smart این امکان را داده است که عکس هایی زیبا از حیث نور، رنگ و جزئیات زیاد حتی در نور کم گرفته شود. این دوربین حتی از قابلیت هایی چون حالت Bokeh ، زیبا سازی و عکاسی با تشخیص حالت دست هم برخوردار است.

این گوشی میان رده هواوی در قسمت پشت از دو دوربین ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی بهره می برد که برای گوشی های در این رده قیمتی  بی رقیب است. این دوربین برای عکاسی با عمق زیاد، فوکوس شفاف و امکان محو کردن پس زمینه تا ۱۶ سطح امکان گرفتن عکس های کم نظیری را فراهم نموده است. به علاوه توجه زیاد دوربین به جزئیات صورت سوژه موجب عکاسی دقیق از صورت سوژه ها و امکان زیبا سازی آن به شکل بهینه را فراهم کرده است. همچنین عکاسی در نور کم و در شب هم با درک شرایط نور محیطی با این دوربین به خوبی انجام می پذیرد.

در بخش دوربین سلفی هم P Smart از یک دوربین ۸ مگاپیکسلی بهره می برد که از قابلیت های عکاسی پورتره و زیباسازی هم برخوردار است. با یادگیری هوشمندی نمونه محصولات قبلی، دوربین این گوشی Huawei صورت سوژه را دقیق تر تشخیص داده و حتی قادر به تشخیص جنسیت سوژه هم می باشد. به علاوه الگوریتم بهینه سازی رنگ هواوی و زیباسازی پوست سلفی های شما با این گوشی را بسیار چشم نواز تر می نمایند.

P smart

علاوه بر دوربین، این گوشی از یک مانیتور تمام صفحه بزرگ FullView در ابعاد ۵.۶۵ اینچ بهره می برد که تصاویر را با رزولوشن FHD+ و با نسبت نمایش ۱۸:۹ نشان می دهد. نسبت صفحه نمایش به مانیتور در این گوشی ۷۶ درصد است که خود نشان از طراحی بهینه در این گوشی شده است. با صفحه نمایش بزرگ می توانید به خوبی با دو برنامه به صورت همزمان روی این گوشی با قابلیت تقسیم صفحه نمایش به دو بخش کار کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا