حمایت شرکت مخابرات ایران از تولیدات داخلی

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری در این دیدار که امروز دوشنبه دوم بهمن‌ماه برگزار شد، ضمن اشاره به مطلب فوق افزود: در راستای حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی و درون زا، با همکاری بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، آمادگی داریم تمام نیازهای ارتباطی این بخش را با جدیدترین نسل های فناوری ثابت و سیار فراهم کنیم.
وی افزود: در این مسیر استفاده از ظرفیت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران به عنوان یکی از نهادهای مهم حوزه ICT کشور مهم و تعیین کننده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: در تامین تجهیزات و زنجیره تامین به دنبال استفاده از توان شرکت های فعال داخلی هسیتم و اولویت شرکت مخابرات ایران ، حمایت از اشتغالزایی بخش ICT با تکیه بر توان بومی است.
سیدمهدی میرمهدی، رئیس هیات مدیره اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نیز در این دیدار با تشریح سرفصل های فعالیت اتحادیه فناوران رایانه اظهار کرد: حمایت شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگ ترین اپراتورارتباطی کشور از تولیدات داخلی و صنایع فناوری و رایانه ای در کشور، نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه بخش خصوصی ICT ایفا خواهد نمود.
وی افزود: آمادگی داریم تا در بخش های مختلف فعالیت اتحادیه از جمله تامین تجهیزات و خدمات نرم افزاری با شرکت مخابرات ایران همکاری کنیم.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا