تعرفه‌های آسیاتک ارزان‌تر شد

موبنا – به گزارش موبنا و به نقل از روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، در راستای افزایش استفاده از پیام رسان‌های داخلی، کاربران شبکه‌های اجتماعی ازین پس در ازای استفاده از پیام رسان‌های داخلی (سروش، بیسفون پلاس، آی گپ، جیک و پیک و لنزور ) تنها یک سوم تعرفه اینترنت مصرفی خود را پرداخت می‌کنند.
بر اساس این گزارش، کاهش هزینه از سوی آسیاتک که در راستای حمایت و توسعه فعالیت پیام رسان‌های اجتماعی داخلی مطابق مصوبه ۲۶۵ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، از تاریخ ۲۸ دی‌ماه ۹۶ صورت گرفته، این امکان را ایجاد می‌کند تا کاربران این شرکت ازین پس در به کارگیری و استفاده از پیام رسان‌های داخلی فوق، از تخفیف‌ها و مزیت‌های بسیار بیشتری نسبت به قبل برخوردار شوند.
این گزارش حاکی است کاربران شرکت آسیاتک در صورت استفاده از پیام رسان‌های داخلی، یک سوم تعرفه ترافیک خارجی را پرداخت می‌کنند، به‌صورتی‌که به ازای هر سه مگابایت مصرف در پیام رسان‌های داخلیِ اعلام شده، معادلِ یک مگابایت اینترنت(خارجی) محاسبه خواهد شد.
روابط عمومی شرکت آسیاتک در پایان این خبر اعلام کرد: در راستای ایجاد تسهیلات ویژه برای کاربران آسیاتک و تشویق کاربران به استفاده از پیام رسان «بیسفون پلاس»، از ۱۸ مرداد سال۱۳۹۶، استفاده از این پیام‌رسان برای تمامی مشترکین آسیاتک، کاملا رایگان است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا