پشت دیوار را با این گجت ببینید! (+عکس و فیلم)

موبنا – دستگاه هوشمندی موسوم به “والابوت”(Walabot) با همراهی گوشی هوشمند شما می‌تواند آنچه که در پشت دیوارهای خانه شما است را شناسایی و کمک کند تا بتوانید خانه خود را بازسازی یا تعمیر کنید.

“والابوت” به شما کمک می‌کند تا پشت دیوارها را ببینید و می‌تواند ستون‌ها، لوله‌ها و سیم‌های پشت دیوارها را شناسایی کند تا به شما کمک کند با اطمینان و موفقیت پروژه تعمیر و بهسازی خانه خود را کامل کنید.

این گجت هوشمند به سادگی به تلفن همراه شما متصل می‌شود. پس از اتصال، تنها کافی است گوشی و دستگاه را در سراسر مناطق مورد نظرتان روی دیوار حرکت داده تا مشکلات احتمالی را جستجو کنید.
amazon 5
“والابوت” می‌تواند پشت دیوارهای ساخته شده از بتن و گچ را با ضخامت ۱۰ سانتی‌متر ببیند.

این دستگاه برای کار در خانه‌های قدیمی که ممکن است روش‌های ساخت و ساز غیر منتظره یا سیم‌کشی و لوله‌های قدیمی داشته باشند، برای افراد آماتور و حرفه‌ای بسیار کارآمد و ارزشمند است.
android walabot

phone pipes
“والابوت” می‌تواند خانه را از بسیاری از حوادث بالقوه خطرناک نجات دهد و به عنوان مثال قبل از سوراخ کردن دیوار و برش آن، به شما نسبت به وجود سیم هشدار دهد.

شما می‌توانید بسته به آنچه دنبال آن هستید، حساسیت این گجت را برای تشخیص اشیاء حتی بسیار باریک تنظیم کنید.
objects 1
در حال حاضر اپلیکیشین این گجت فقط با سیستم عامل اندروید کار می‌کند، اما تیم طراحی آن امیدوار است که در iOS نیز به زودی در دسترس باشد. اپلیکیشن به طور مداوم در حال بهبود و به روز شدن است.
objects 3
به‌روزرسانی‌های اخیر به اشیاء کشف شده برچسب می‌زند، بنابراین شما می‌توانید بفهمید دقیقا چه چیزی در پشت دیوار است.

“والابوت” علاوه بر تشخیص فوری، قادر است نقشه بخش بزرگی از دیوار را به صورت آفلاین بررسی و تهیه کند.

این گجت هم اکنون برای خرید از وبسایت Walabot در دسترس است. همچنین یک کیت توسعه دهنده برای توسعه دهندگان و سازندگان اپلیکیشن وجود دارد تا برای ایجاد انواع مختلف برنامه‌های سفارشی با استفاده از تکنولوژی “والابوت” استفاده شود.

 منبع: ایسنا 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا