حیرت ژاپنی‌ها با دیدن لباس ملی‌پوشان ایران (+عکس)

موبنا – امیرحسین پیروانی ساعاتی پس از بازی ایران و ژاپن اظهار داشت: با توجه به این که دو سال پیش در سید ۴ مسابقات قرار گرفتیم، در گروه سختی قرار گرفتیم که با قطر مدافع عنوان قهرمانی و ژاپن تیم همیشه مدعی همگروه شویم.

وی افزود: در بازی اول به دلیل فقدان بازی تدارکاتی بچه ها استرس داشتند. همین مساله سبب شد با یک کارت قرمز، ۴۰ دقیقه ده نفره باشیم.

سرمربی تیم ملی جوانان خاطرنشان کرد: دیروز ۶ نفر از ژاپن در آخرین تمرین ما به عنوان آنالیزور حضور داشتند اما ما تغییر سیستم دادیم و امروز برخلاف بازی با قطر که ۱-۳-۲-۴ بازی کردیم، با سیستم ۱-۴-۱-۴ بازی کردیم و توپ را در اختیار حریف دادیم و فضا را گرفتیم. تلاش داشتیم از دقیقه ۶۰ با ضد حمله به نتیجه برسیم اما دو توپ به تیر زدیم، یک بار توپ را از روی خط برگشت دادند و یک پنالتی ما گرفته نشد. داوری امروز ما را آزار داد و با ما نامهربان بود. البته ژاپن تیمی خوب و یکی از مدعیان قهرمانی این مسابقات است.

پیروانی در رابطه با آخرین بازی تیم ملی اذعان داشت: ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه به وقت بحرین و ساعت ۱۷ به وقت تهران بازی های پایانی گروه برگزار خواهد شد. اما اگر در بازی با یمن با اختلاف دو گل به پیروزی برسیم صعود می کنیم.

سرمربی تیم ملی در رابطه با پیراهن های تیم ملی تصریح کرد: سایر تیم ها هم از این امر تعجب می کنند و امروز ژاپنی ها در همین رابطه از من سوال می پرسیدند. این شایسته تیم ملی نیست و امیدوارم در ادامه و اردوهای بعدی این مساله برطرف شود. دو دست لباس سفید و دو دست لباس قرمز برای مسابقات اصلی داریم البته از آن جا که قبلا پیراهن ها برای کنفدراسیون فوتبال آسیا  فرستاده بودیم، دیگر نمی شد پیراهن ها را عوض کرد.

به گزارش مشرق، تیم ملی جوانان که این روزها درگیر جام ملت های جوانان آسیا در منامه است، با لباس هایی در تمرینات و همچنین بازی ها حاضر می شود که روی لوگوی شرکت تولید کننده لباس با برچسب پوشانده است و این برای هر بیننده ای واضح است!

 منبع: مشرق

Mobna-Telegram

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا