قیمت مسکن پردیس گران نمی‌شود/ قیمت‌ واحدها مشخص شد

موبنا – سعید غفوری در برنامه روی خط خبر شبکه خبر در توضیح افزایش قیمت مسکن پردیس گفت: قیمت هر واحد مسکن پردیس به 39 میلیون و 750 هزار تومان رسیده که متقاضیان باید در ابتدا مبل 32 میلیون و 900 هزار تومان خود را تکمیل و سپس قرار داد مربوط به واحد مسکونی را به امضا برسانند.

وی در ادامه افزود: قیمت نهایی مسکن در پردیس باید در چند سال گذشته تعیین و به مردم اعلام می‌شد که این‌کار صورت نگرفته به هیمن دلیل در حال حاضر با ابهاماتی در قیمت مسکن پردیس روبرو هستیم.

مدیر عامل شهر پردیس تصریح کرد: تعیین قیمت برای فازهای 8، 5، 9قدیم و 9 جدید صورت نگرفته بود و پیش بینی قیمت پایه برای هر متر مربع 330 هزار تومان بوده است.

غفوری تاکید کرد: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در واحدهای مسکن مهر نداریم و تنها در صدد تعیین و اعلام قیمت‎های نهایی را به مشترکین هستیم.

وی در توضیح جزئیات قیمت مسکن پردیس گفت: با توجه به قیمت پایه 330 هزار تومان برای هر متر مربع افزایش قیمت بین 50 هزار تا 72 هزار تومان است که در این میان هزینه تجهیزات آسانسور نیز برای هر واحد بین 4 میلیون و 500 هزار تا 5 میلیون تومان است.

مدیر عامل شهر پردیس در این باره اظهار داشت: علاوه بر این قیمت انشعابات برق و آب برای هر واحد مسکونی 3 میلیون و 850 هزار تومان است و بخش‌نامه‌های دولت چون بیمه، مالیات، نظام مهندسی نیز تغییر قیمت داشته است.

غفوری اظهار کرد: قیمت حدودی فاز 11، 39 میلیون و 750 هزار تومان، فاز 5 مسکن پردیس بین 46 تا 47 میلیون تومان و قیمت واحدهای فاز 8 به علت متراژ بالا از 104 تا 180 متر بین 65 تا 84 میلیون تومان است.

وی خاطر نشان کرد: تمام قیمت‌های مربوط به مسکن پردیس براساس شرایط فعلی آنالیز، تعیین و در اختیار نمایندگان مردم قرار گرفته است.

 منبع: خبرگزاری میزان

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا