خواندنی

راننده پژو پارس دفتر زندگي خود و فرزندش را با سبقت غيرمجاز بست

موبنا – مسعود خوشكام شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: ساعت 19 امروز سبقت غير مجاز راننده پژو پارس و توانايي نداشتن در كنترل وسيله نقليه موجب واژگوني خودرو و خارج شدن آن از جاده شد.
وي يادآورشد: اين تصادف در كيلومتر 100 جاده قديم زنجان – تاكستان اتفاق افتاد كه مورد تصادف توسط نيروهاي راهداري و ارگان هاي امدادي شد.
مسئول راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان زنجان گفت: اين تصادف خسارت هاي ديگري براي ديگر رانندگان و وسايط نقليه عبوري از اين جاده نداشت.
خوشكام از رانندگان خواست نسبت به رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي دقت و جديت بيشتري داشته باشند تا شاهد تصادفات جاده اي نباشيم.
وي تصادف شامگاه امروز را سبقت غير مجاز رانند پژو پارش و رعايت نكردن قوانين رانندگي عنوان كرد و افزود: رانندگان با سرعت مطمئنه و احتياط بيشتري در مسيرهاي ارتباطي در حركت باشند.
ساعت شش صبح روز گذشته/ پنجشنبه/ برخورد كاميون وولو با خودرو نيسان و كاميون بنز در اتوبان زنجان – تبريز نيز سه كشته برجا گذاشت.
علاوه بر اين تصادف روز چهارشنبه در مسير زنجان – دندي نيز بر اثر بر اثر برخورد يك دستگاه آمبولانس با سواري پژو دو نفر كشته شدند و در برخورد اتوبوس با كاميون كشنده در اتوبان زنجان – قزوين هفت نفر مصدوم و در تصادف خودرو سواري پژو با كاميون در جاده زنجان – بيجار دو نفر مصدوم و به بيمارستان هاي بوعلي خرمدره و آيت الله موسوي زنجان منتقل شدند.

 منبع:ايرنا  

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا