خواندنی

ترکیب و تاکتیک اصلی استقلال مظلومی برای دربی 82(+تحلیل/شماتیک)

موبنا – استقلال فقط با برد در این بازی شانس بالای قهرمانی است. این گزاره ای است که همه می دانند و احتملا تاثیر بسیار زیادی بر روی بازی خواهد داشت. سیستم و تاکتیک استقلال البته خیلی به این مساله ربطی ندارد واحتمال زیادی برای تغییرات گسترده برای آن وجود ندارد. استقلال در این فصل با یک تاکتیک از ابتدا به میدان رفته و احتمالا این قاعده را در فینال لیگ هم اجرا خواهدکرد.تیم مظلومی برای اکثردیدارهای لیگ برتر با سیستم 1-3-2-4 به میدان رفته ودر این دیدار همین سیستم را خواهد داشت.

ترکیب و تاکتیک اصلی استقلال مظلومی برای دربی 82(+تحلیل/شماتیک)
ترکیب اصلی استقلال
ترکیب آبی ها برابر پرسپولیس فقط یک سوال داردآن هم اینکه شیحی بازی می کند یا انصاری . جواب این سوال را هم گروه پزشکی استقلال خواهد داد. به غیر از این ها به نظر می رسد بازی کردن خرسندنیا در کنار ابراهیمی قطعی باشدو سایر بازیکنان هم که جای مشخص در ترکیب اصلی استقلال دارند.
ترکیب و تاکتیک اصلی استقلال مظلومی برای دربی 82(+تحلیل/شماتیک)
شکل یک سوپرایز مظلومی
شکل اولی که برای استقلال در نظر گرفتیم نه همان شکل ساده بازی همه فصل که احتمالا سورپرایز مظلومی برای دربی خواهد بود. هنوز کسی به صورت دقیق نمی داند که ترکیب اصلی مظلومی شامل چه کسانی است اما این احتمال وجود دارد که برهانی از ابتدا بازی کند. بازی کردن برهانی از ابتدا یعنی تاکتیک ضدحملات سریع توسط استقلال .یعنی ضربه زدن به نقطه ضعف پرسپولیس. قرمزها با مدافع کند و نورالهی که استحکام کامیابی نیاراندارد حتما در برابراین سیستم شکننده خواهند بود.سیستم و نفرات اولی که معلوم نیست چند درصد مورد استفاده قراربگیرد.
ترکیب و تاکتیک اصلی استقلال مظلومی برای دربی 82(+تحلیل/شماتیک)
شکل دو پلن پایه استقلال
شکل دو پلن پایه استقلال است. استفاده از شهبازاده به عنوان مهاجم داخل باکس یعنی استقلال یک گل بزند و گل نخورد. آبی ها برای این سیستم هم به ضدحمله روی خواهند آورد اما با کندی شهباززاده گل زدن ساده نخواهد بود. استقلال براساس پلن پایه اش حساب ویژه ای روی گل نخوردن و گل زدن باز کرده. سیستمی که پرسپولیس اگر به دام بیافتد شکست هم خورده.
 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا