راهبه هایی که ماریجوانا پرورش می دهند! (+عکس)

موبنا – اگرچه آنها عضو هیچ محفل مذهبی نیستند، خواهر کیت و خواهر دارسی خودشان را راهبه می دانند. آنها محجوبانه لباس می پوشند و طی یک سال گذشته تلاش آنها در جهت شفای بیماری ها با ماریجوانا بوده است. آنها با استفاده از cannabinoids(قسمت دارویی ماریجوانا که توهم زا نیست)  در خانه ی خود دواهایی خانگی درست می کنند و از طریق اینترنت به فروش می رسانند.

خواهر کیت ابتدا این کار را شروع کرد و سپس خواهر دارسی را به عنوان دستیار قبول نمود. او می گوید:” روغنی که ما از ماریجوانا میگیریم برای هزار و یک چیز مفید است. همچنین از آن پمادی درست می کنیم که میگرن، گوش درد و دندان درد را خوب می کند. ما زمان زیادی زانو زده (برای عبادت) نیستیم، اما زمانی که ما برای درست کردن این دوا ها صرف می کنیم مثل زمان عبادت ماست.”

به قول خودشان آنها ” وابسته به هیچ دین زمینی نیستند.” گاردین قوانین آنها را آمیزه ای از معنویت، محیط زیست، سیاست پیشرفتگرایانه، فمنیسم و داد و ستد هوشمندانه می شود. زمانبندی کاشت و برداشت آنها ظاهرا بر اساس گردش ماه است و آنها در پروسه ی آماده سازی دوا دعا می خوانند. هر روز با “وقت کتاب مقدس” شروع می شود که بر خلاف آنچه تصور می شود صرف پاسخ دادن به پیام ها از طریق ایمیل و رسانه های مجازی می شود. آنها تاخیر در جواب دادن به مشتریان را یک “گناه کبیره” می دانند.

ممکن است این به نظر کلکی باشد که دو راهبه ی قلابی به راه انداخته باشند اما گاردین گزارش می دهد که ” به نظر می رسد این دو زن حقیقتا به خواص شفابخش ماریجوانا ایمان دارند و می خواهند به نیازمندان کمک کنند.” خواهر کیت که 55 سال دارد گویا بعد از یک طلاق بد شروع به پرورش ماریجوانا کرده است. او به خواهرزاده اش کمک کرد تا با جایگزینی این گیاه اعتیاد خود را به هرویین ترک کند و همین در محکم شدن عقیده اش به مفید بودن ماریجوانا بسیار تاثیرداشت.

او زمانی شروع به لباس پوشیدن شبیه یک راهبه نمود که کنگره ی آمریکا پیتزا را جزو گیاهان دسته بندی کرد. او می گوید:” من با خودم فکر کردم که اگر پیتزا گیاهست، من هم راهبه هستم پس با لباس راهبه ها در اعتراضات شرکت می کردم و جنبش به من اسم راهبه ی شلوغ کار داده بود.” بالاخره او از این لباس و اینکه چطور طرز رفتار مردم با او را تغییر می داد خوشش آمد. و پس از مدت نه چندان زیادی او با دارسی جانسون(Darcy Johnson) 24 ساله آشنا شد که پس از یک گفتگوی نیم ساعته با خواهر کیت تصمیم گرفت به او بپیوندد.

ابن دو خواهر هم اکنون تمایل به گسترش کارشان دارند و پذیرای اعضای جدید هستند. در ژانویه گاردین گزارش داد که آنها با خانم هایی از نیوجرزی و واشنگتن در تماس هستند که تمایل عضویت در the Sisters of the Valley دارند. دارسی می گوید:” این کار بیشتر به خاطر جنبش فمنیسم است، تا با زن هایی دیگر کار کنیم و حرکتی مفید برای جامعه و حتی دنیا انجام دهیم، چرا که ما میتوانیم داروهایمان را هر نقطه که بخواهیم بفرستیم.”

متاسفانه گسترش گیاهان آنها فعلا به خاطر پیشنهادی که شورای شهر مبنی بر ممنوعیت هرگونه کشت ماریجوانا داده متوقف شده است. اگرچه 19 سال است که ماریجوانای دارویی در کالیفرنیا قانونی شده اما دولت سال گذشته مصوبه ای به عنوان نظارت بر ماریجوانای دارویی تصویب کرده تا این صنعت میلیارد دلاری را تحت مراقبت خود ببرد. متن نهایی این قانون شامل جمله ای می شود که به شهرهای های کالیفرنیا تا اول مارچ 2016 فرصت می دهد تا قوانین ممنوعیت تولید ماریجوانای دارویی را اعلام کنند.

این دو خواهر ممکن است شدیدا تحت تاثیر این قانون قرار بگیرند. خواهر کیت می گوید:” ما کاملا غیرقانونی هستیم و از هرگونه رشد گیاه و معامله منع شدیم. آنها ما را یک شبه خلافکار کردند.”

خواهر دارسی به ای بی سی نیوز می گوید:” واقعا برای من ناامید کننده است که انقدر مردم نسبت به چیزی نگرش بد دارند که هدیه ی الهی است.”

اوضاع زمانی بدتر شد که اکانت اینترنتی آنها هم برای فروش بسته شد و به خاطر بسته شدن آن دو خواهر کمپینی برای جمع آوری سرمایه به راه انداختند که در طی 5 روز 2000 دلار جمع کرد. آنها در صفحه ی کمپین خود نوشته بودند:” ما از ماریجوانا روغن و پماد تولید می کنیم ولی در حال حاضر بازاری برای فروش آن نداریم.”

آنها توضیح دادند که توقف ناگهانی فروش باعث شده که مجموع بدهکاری آنها به 10 هزار دلار برسد، آنها نوشتند:” اگر ما به این هدف برسیم می توانیم بدون ترس اکانت اینترنتی خود را منتقل کنیم، ما کمک شما را موقتا تا زمانی که وضعیت فروش اینترنتی خود را دوباره به شکل قبل برگردانیم قبول می کنیم.” آنها هم چنین افزودند که اگر بیشتر از هدف پول جمع شود آنها برنامه ای برای فروش عمده در نظر میگیرند تا محصولاتشان به دست مردم بیشتری برسد.

این دو راهبه خودشان را پاسخگو به مرجع بالا تری از حکومت می دانند. خواهر کیت می گوید ” ما قانون ممنوعیت آنها را قبول نمی کنیم. این قانون برخلاف خواست مردم است و هرچه که برخلاف خواست مردم باشد غیرطبیعی و غیراخلاقی است.”

 منبع: برترین ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا