درخشنده زنگ «ناگهان پیت حلبی» را زد

موبنا– در مراسم افتتاحیه‌ی کمدی ناگهان پیت حلبی که اجرای مراسم آن بر عهده‌ی احسان کرمی ( مجری و بازیگر) بود کورش سلیمانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم و استقبال هنرمندان و مسئولان از دغدغه ها و نگاه فرهنگی خود به مسائل اجتماعی دراین نمایش اشاره کرد. همچنین افزود که این نمایش در اجرای پیشین خود تجربه‌ی بسیار موفق و پرمخاطبی را در سالن اصلی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران با همکاری امیرحسین حریری داشته است.

پوران درخشنده زنگ «ناگهان پیت حلبی» را زد

در ادامه احسان کرمی برای به صدا درآوردن زنگ افتتاح از پوران درخشنده ( نویسنده و کارگردان مطرح سینما ) دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند. پوران درخشنده گفت که دلیل خضورش در این سالن ابتدا به خاطر دیدار باهمه‌ی شما عزیزان امروز است. او افزود: موضوع نمایش که با نگاهی طنز آمیز به مسائل فرهنگی و اجتماعی پرداخته یکی دیگر از دلایل من برای نواختن زنگ آغاز اجرای این نمایش است،‌ چیزی که نیاز امروز جامعه‌ی ماست.

در مراسم افتتاح نمایش کمدی ناگهان پیت حلبی مهدی شفیعی (مدیر کل هنرهای نمایشی) بهروز فتحی ( مدیرکل برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) پیمان شریعتی ( معاون مرکزهنرهای نمایشی ) دکتر سعید اسدی ( دبیر جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر ) و هنرمندانی چون عارف لرستانی، اردلان شجاع کاوه، الیزا اورامی، ناهید مسلمی، بهروز خوش رزم، مهدی حاجیان، اکبرتحویلیان، مهدی تحویلیان، نوید میهن دوست، بهرام سروری نژاد، فرزین محدث و… حضور داشتند.

نمایش کمدی «ناگهان پیت حلبی» به کارگردانی کورش سلیمانی و نویسندگی امیرعلی نبویان هرروز به جز شنبه ساعت ۱۹ در تماشاخانه ی سنگلج به روی صحنه می رود.

منبع:خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا