درخواست کمک «کانیه وست» از زاکربرگ

کانیه وست خواننده سرشناس و اغلب جنجالی آمریکایی از مارک زاکربرگ درخواست کرد که یک میلیارد دلار روی ایده‌های او سرمایه‌گذاری کند.

پایان هفته شلوغ وست که با انتشار آلبوم جدید این خواننده همراه شده بود با انتشار خبر 53 میلیون دلار بدهی او و درخواستش از بنیانگذار و مالک فیسبوک همراه شد.

وست در حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرد که 53 میلیون دلار بدهی دارد و پس از اینکه متوجه شد که بزرگترین هنرمند زنده جهان و بزرگترین هنرمند تاریخ است، از مارک زاکربرگ خواست که «یک میلیارد دلار روی ایده‌های وست» سرمایه‌گذاری کند.

درخواست کمک «کانیه وست» از زاکربرگ

البته این خواننده یکشنبه شب و دوشنبه صبح به توئیت‌های عجیب و غریبش ادامه داد. او در این توئیت‌ها زاکربرگ را از هواداران خودش می‌داند و از هواداران خود می‌خواهد که هر طور شده صدایش را به گوش زاکربرگ برسانند تا این غول دنیای فناوری به حمایت از او برخیزد. او در یکی از توئیت‌های خود نوشت : «من برای خلق آنچه واقعا توانایی‌اش را دارم، منابع کافی در اختیار ندارم.»

این خواننده که اعتقاد دارد بزرگان تکنولوژی ساکن سانفرانسیسکو از طرفداران پروپا قرص موسیقی هیپ‌هاپ هستند، از آن‌ها توقع دارد که هنرمندان واقعی را حمایت کنند. وست می‌گوید که آن‌ها بیشتر علاقه دارند که در آفریقا مدرسه تاسیس کنند.

176/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا