اشکان دژاگه: پیشرفت خوبی داشته‌ایم

اشکان دژاگه، ستاره ایرانی العربی تاکید دارد که تیمش می تواند پیروز این دوئل حساس باشد. او گفت: همه شما می دانید که الریان چه تیم خوبی است. آنها شانس نخست کسب عنوان قهرمانی به شمار می آیند و در فصل جاری نتایج درخشانی به دست آورده اند، اما ما هم نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا برنده این دیدار حساس باشیم. به هر حال بازی بسیار سختی را پیش رو داریم.

او ادامه داد: خوشبختانه العربی در شرایط خوبی قرار دارد و پیشرفت خوبی از خود نشان داده است. می خواهیم جزو چهار تیم برتر جدول رده بندی باشیم و به همین خاطر به پیروزی در این دیدار نیاز داریم. این توانایی را داریم که برابر تیم خوب الریان به پیروزی برسیم. امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز حساس این بازی بزرگ را به دست آوریم.

اشکان دژاگه در دیدار قبلی العربی برابر لخویا نتوانست به میدان رود اما او می‌تواند در دیدار هفته آینده برابر الریان تیمش را همراهی کند و این خبر خوبی برای جیان فرانکو زولا و هواداران این تیم قطری است.

در جدول رده بندی الریان با 51 امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد این درحالی است که العربی تنها 30 امتیاز به دست آورده و در جایگاه پنجم قرار دارد.

176/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا