مادر پریشان، جان پسر نوجوانش را گرفت

به گزارش سرویس حوادث  جام نیوز به نقل از میزان، دیلی میل منتشر کرد: خانم «دایان داویدوف» 43 ساله به اتهام قتل پسر 17 ساله خود «جاکوب ریان داویدوف» بازداشت شد.
براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی بلافاصله خود را به محل حادثه که خانه قربانی واقع در کرشام بود رساندند اما تلاش ماموران و فوریت پزشکی برای نجات جان پسر نوجوان بی نتیجه بود و جاکوب که براثر اصابت گلوله به شدت زخمی شده بود جان خود را از دست داد.
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد خانم دیان در این اواخر به علت از دست دادن شغلش با مشکلات مالی رو به رو بود به طوری که به علت عدم تسویه اقساط بانکی، تنها دارایی او که خانه اش بود به حراج گذاشته شد و در تصرف بانک درآمد.
خانم دیان همچنین مبادرت به خرید یک هفت تیر غیر مجاز کرد تا برای حفاظ امنیت خود و فرزندش او را به همراه داشته باشد.
پلیس در ادامه افزود: این مادر و پسر که به همراه یک دیگر زندگی می کردند قرار بود نقل مکان کنند و گفته می شود که جاکوب به مدت یک سال بود که در مدرسه حضور نیافته بود و دلیل آن مشکل مالی بوده است.
پلیس همچنان در حال بررسی چگونگی رخ دادن این حادثه تلخ می باشد و گفته می شود که هنوز مشخص نیست چند گلوله شلیک شده است و نیز انگیزه این جنایت در دست بررسی است.
یکی از همسایه های این خانواده که به مدت 5 سال آنها را می شناخت در گزارش خود به پلیس گفت: خانم دایان این اواخر بیمار و پریشان به نظر می رسید و از همه چیز هراسان بود به طوری که اسلحه ای را به کمربند خود می بست و با آن بیرون می رفت.
او در ادامه افزود: حدس می زند که خانم ایان با این تصور که جاکوب که به یکباره وارد خانه شد، یک مزاحم است، بدون درنگ به طرف او شلیک کرده است.
خانم دایان در حال حاضر در حبس به سر می برد و در روز 28 سپتامبر در دادگاه حاضر خواهد شد.

179/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا