سریال جدید تلویزیون درباره چیست؟

مجموعه تلویزیونی «سرباز 57» از نمایش قیام 15 خرداد تا ترور دانشمندان هسته ای به کارگردانی سعید چاری تولید شده و قرار است که از شبکه دوسیما پخش شود.

به گزارش افکارخبر، مجموعه «سرباز ۵۷» به کارگردانی سعید چاری و تهیه کنندگی محمد آزادی مهربانی در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای آماده پخش از شبکه دو سیما شد.
مجموعه تلویزیونی «سرباز ۵۷» که قرار است از شبکه دو سیما پخش شود به شکل مستند داستانی به بازسازی حوادث قیام ۱۵ خرداد ۴۲ و بازسازی عملیاتهای «خیبر»، «والفجر ۸»، «کربلا ۴» و حصر سوسنگرد و ترور دانشمندان هسته‌ای می‌پردازد .
بخشهای بازسازی بصورت داستانی تولید شده است و علاوه بر آن سردار جعفری، سردار آسوده، محمد جواد لاریجانی و تنی چند از فرماندهان و چهره های تاثیرگذار انقلاب و دفاع مقدس در این مجموعه حضور دارند.
در این مجموعه بازیگرانی مانند مهراوداد فلاحتگر، ثنا صادقی، شراره رخام، حسن اسدی، امیر زریوند، مختار سایقی، سیاووش قاسمی، مرجان سپهری، آرش نوذری و … ایفای نقش کردند و همچنین محمود یوسفی تیتراژ این مجموعه انقلابی را خوانده است.
برخی از عوامل این مجموعه عبارتند از : کارگردان: سعید چاری، تهیه کننده: محمد آزادی مهربانی، فیلمنامه: ثنا صادقی، مدیر تصویربرداری: امید رخ افروز و طراحی گریم کاظم شیرازی پدرام زرگر.