عادل صحنه اصلی بازی را نشان نداد/ دهنوی می گوید من توهین نکردم!

محمدرضا کشوری فرد در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با اینکه برنامه نود صحنه خطای منجر به گل پرسپولیس را که مورد اعتراض باشگاه صبا بود نشان نداد، اظهار داشت: متاسفانه نمی دانم چرا فردوسی پور خیلی راحت از این صحنه گذشت و گفت که آن صحنه که خطا بوده و اصلا نیازی به نشان دادن نداشت. تمام اعتراض ما روی همان صحنه بود اما متاسفانه بازهم همه چیز تحت تاثیر درگذشت نوروزی بود و کسی از حق ما دفاع نکرد.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس نورمحمدی را به خاطر درگیری با دهنوی جریمه کرده و آیا باشگاه صبا نیز چنین برنامه ای برای بازیکنش دارد، عنوان کرد: در تصاویر تلویزیونی فقط صحبتهای نورمحمدی مهم است و اصلا مشخص نیست که دهنوی چه می گوید چون او پشتش به دوربین بوده است. ما هم نمی دانیم که دهنوی چه گفته چون خودش ادعا می کند که چیزی به زبان نیاورده است.

سرپرست باشگاه صبای قم همچنین اضافه کرد: فکر می کنم هم برای کمیته انضباطی فدراسیون و هم برای باشگاه صبا گزارش داور مهم است. اگر مشخص شود که دهنوی اهانتی به بازیکن حریف انجام داده، ما هم قطعا در باشگاه صبا با او برخورد قاطعی انجام می دهیم.

کشوری فرد درباره دیدار تیمش مقابل فولاد در قم گفت: فولاد با اینکه وضعیت اصلا خوبی در جدول ندارد اما قطعا به قم می آید تا 3 امتیاز را بگیرد. همواره تیمهای اینچنینی زهردار و خطرناک هستند و بازیکنان ما باید مراقب باشند.

وی در پایان افزود: ما هر چه سعی می کنیم برای بازیهای صبا در قم هواداران جمع کنیم، متاسفانه بازیها تعطیل می شود و هواداران سرد می شوند. بازی با تراکتورسازی حدود 4، 5 هزار هوادار به ورزشگاه کشاندیم اما تا هواداران به تیم علاقه مند می شوند، بازیها تعطیل می شود.

179/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا