مرگ 4 سرنشین زانتیا در تصادف جاده کیاسر

ایرنا: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: تصادف شب گذشته دو دستگاه خودرو در جاده کیاسر منجر به کشته شدن چهار نفر شد.

ذکریا اشکپور در گفت وگو با ایرنا افزود: براثر برخورد دو دستگاه خودرو زانتیا و کامیون در منطقه مازا جاده کیاسر -سمنان تمامی سرنشینان خودرو زانتیا در دم جان باختند.

وی ادامه داد: پس از اعلام وقوع حادثه رانندگی در جاده کیاسر در ساعت 22:37 شب گذشته، ماموران پایگاه اورژانس کیاسر به محل اعزام شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: متاسفانه براثر این تصادف مرد 50 ساله ، کودک 12 ساله، دو خانم 25 و 35 ساله که سرنشینان خودروی زانتیا بودند، در دم جان باختند.

جاده کیاسربه عنوان یکی از راههای مواصلاتی و ورودی مازندران به شمار می رود که بدلیل برخوردار نبودن از مسیر مناسب و علائم و امکانات ایمنی، جاده ناامنی برای هم اهالی حاشیه این جاده و هم مسافران به شمار می رود.

این جاده کوهستانی و مه آلود به طول 150 کیلومتراز شهرساری تا سمنان است و از این جاده بعنوان مسیر اصلی برای عبور و حضور در استان سمنان و همچنین تردد زائران مرقد امام رضا (ع ) به شمار می رود.

مازندران دارای 77 پایگاه اورژانس شهری، جاده و یک پایگاه اورژانس هوایی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا